Ręcznik zawsze w zasięgu ręki – jakie półki wybrać do łazienki?

Brak ręcznika przy wychodzeniu z wanny czy spod prysznica może być powodem zachlapania całej łazienki. Stąd też warto pomyśleć o rozwiązaniach, które sprawią, że nigdy taka sytuacja nie będzie miała miejsca. W zapobieganiu tego rodzaju problemom mogą być pomocne półki na ręczniki. To niezwykle funkcjonalne elementy wyposażenia łazienki, o których wielu z nas zapomina.

Stojaki i półki do ręczników, których nie może zabraknąć

Gdzie odkładasz mokry ręcznik po użyciu? Przewieszasz przez kabinę prysznicową? Wysycha na brzegu wanny? Nie są to sposoby służące do zachowania odpowiedniego poziomu higieny. Na stojaki mogą pozwolić sobie osoby, które dysponują sporymi przestrzeniami. Dla posiadaczy niewielkiego metrażu najlepsze będą półki na ręczniki do łazienki. Możliwe jest ich postawienie na podłodze lub montaż na specjalnych mocowaniach, które będą wymagały wkręcenia w płytki lub bezpośrednio w ścianę.

Półka łazienkowa to konieczność!

To nie jest dodatkowy gadżet, bez którego można żyć. To miejsc, gdzie ręcznik nie będzie miał kontaktu z bakteriami, a tym samym nie utraci swojej świeżości. Wiele z nich gwarantuje możliwość rozwieszenia mokrej tkaniny. Dużą popularnością cieszą się półki na ręczniki do łazienki z bambusa, które są w stanie komponować się z każdą stylizacją. Pomysłów producentom, którzy tworzą tego typu meble nie można odmówić. W ich skład mogą wchodzić także kosze na pranie czy wysuwane szuflady. Często wyposażone są w kółka, co zwiększa ich mobilność.

Gdzie umiejscowić półkę łazienkową?

Półki na ręczniki do łazienki mogą znaleźć się praktycznie w dowolnym miejscu. Tworzywo bambusowe wykazuje dużą odporność na wilgoć. Dzięki temu półka może być usytuowana nieopodal wanny lub kabiny prysznicowej. To nie tylko mebel, który pomoże wyschnąć ręcznikowi, ale też posłuży do przechowywania wielu akcesoriów łazienkowych, kosmetyków i drobiazgów. Piękny wygląd półki w połączeniu z wytrzymałością zagwarantuje nowoczesny i pomysłowy wystrój łazienki. Zobacz więcej na https://vigourpolska.pl/dodatki/polki

Dodaj komentarz